Online Users
Online users (0)
No users online.
Top Posters
1796 Posts
1597 Posts
1568 Posts
1263 Posts
698 Posts
683 Posts
602 Posts
537 Posts
477 Posts
435 Posts
Main Forum
Page
of 5

Legion Listesi Güncel

46 replies
Votes:
0
Guild Member
Website Member
Legionda bende varim. Main Tank - Alt Holy Pala
Posted Aug 13, 16
Votes:
+188
Admins
Admin
Guild Member
Bu sayfaya daha once belirtilen formatta oyanayacağınız karaterleri yazarsanız listeye eklemek daha kolay olur.

İsim > karakter ismi > race > class/spec > birincil alt ismi > alt race >alt class/spec + katılabileceğiniz raid gün sayısı
Posted Aug 13, 16
Votes:
+5
Guild Member
Deniz, Kroshnuk, Orc Warrior, dps, main karakter , alt olarak Paladin Blood Elf - Nenich dps veya, Dk Blood elf - Ericdraven dps veya ihtiyaç dahili değişik bir class olabilir raid gün sayısı farketmez
Posted Aug 13, 16 · Last edited Aug 13, 16
Votes:
+2
Guild Member
Burak > Xaendamyra > Blood Elf > Demon Hunter / Havoc | 7/24 Oyundayım
Alt yok, sadece Demon Hunter oynamak istiyorum.
Posted Aug 14, 16
Votes:
0
Guild Member
Burhan > Soronprfbs> Troll > Fire/Frost Mage > Kocamvaryazma > Orc/Bloodelf > Arms warr/Frost Dk + 3 gün katılım
Posted Aug 15, 16
Votes:
+22
Guild Member
Website Member
valla benim internet sıkıntım var. biraz geç gelebilirim oyuna. ihtiyaca göre oynarız farketmez.
Posted Aug 16, 16
Votes:
+5
Guild Member
raid yapacaksak her şekilde gelirim. (bir ay kadar yurt dışında olacam kışın, onun dışında full time...) EU accountum yok, US accountu da taşınamadığı için yeni açacağım. Ne lazımsa siz söyleyin onu oynarım.

Edit: hangi server?
Posted Aug 16, 16 · Last edited Aug 16, 16
Votes:
+31
Officer
Guild Member
Twisting Nether.
Posted Aug 16, 16
Votes:
+188
Admins
Admin
Guild Member
Recrit of friend yaparız sana her türlü super hızlı kasarsın Güneş, bi an once başlaman lazım ama expansion gelmek uzere.

Bu arada herkesin benim classım belli dese de listede yoksa yukarıda belirtilen formatta oynayacağı classı yazması gerekiyor.
Posted Aug 17, 16 · Last edited Aug 18, 16
Votes:
+130
Guild Member
Hem fiziki şartlar (mecburi hizmet sağolsun :) ) hem de bir kaç şahsi meseleden dolayı full casual takılıp zaman bulabildiğim kadar hikayenin tadını çıkarmayı düşünüyorum, İzin verirseniz en azından tsde tekrar sesinizi duymak isterim :)

Muhammed>Saeyko>Bloodelf>Monk-WW
Posted Aug 18, 16
Page
of 5
NoticeNotices