Online Users
Online users (0)
No users online.
Top Posters
1796 Posts
1597 Posts
1568 Posts
1263 Posts
698 Posts
683 Posts
602 Posts
537 Posts
477 Posts
435 Posts
Main Forum
Page
of 7

Coexist Teamspeak3 server UP!

67 replies
Votes:
+130
Guild Member
Mumble diye bir şey varmış onla ilgili bir fikri olan var mı ?
Posted Aug 18, 12
Votes:
+188
Admins
Admin
Guild Member
Çok olumlu eleştiriler duymadığımız bir sesli program...
Posted Aug 18, 12
Votes:
+239
Admins
Admin
Guild Member
Baktım ona ben de araştırdım. Fena değilmiş ama Mumble Vent'e ve TS e göre göre daha emekleme aşamasında diyor herkes.
Posted Aug 18, 12 · OP · Last edited Aug 18, 12
Mumble pek iyi değil. Kullandım ben Eve Online oynarken. Onun diğer programlardan çok farklı özellikleri filan var bizi pek de ilgilendirmeyen. TS rules.
Posted Aug 18, 12
Votes:
+188
Admins
Admin
Guild Member
coexist.teamspeak3.com

şifre: Coexist (C büyük)

Vent adresimiz bir süre daha açık kalacak olmakla birlikte artık kullanmayacağız.

Herkesi Teamspeak 3 e bekliyoruz.
Posted Aug 18, 12
Votes:
-1
Guild Member
cok basarili bi tercih ventrillo mu kalmisti bu yılda zaten. ayrıca olumlu degil falan diyen arkadaşlar kullanmadığında oyle dediklerini sanıyorum en iyi programlardan biri.
Posted Aug 19, 12
Yeni ts'in codeci falan çok iyi ses kalitesi baya iyi geldi vente göre. Birde ne zamandır var bilmiyorum ama class grupları falan güzel olmuş vent yıllardır aynı vent güzel karar olmuş ts.
Posted Aug 19, 12
Votes:
-1
Guild Member
bilmeyenleriniz olabilir ses ayarlarında otomatik sesi algışlama var. konuştuğunuzda mic açıyor harici sesler geldiğinde miki kapatıyor. konuşma olduğunda otomatik oyunun sesini kısma var. ayarları biraz karıştırırsanız var oralarda hepsi. default olarak bunlar gelmiyor ama sanırım.
Posted Aug 19, 12
Votes:
+130
Guild Member
Ses kısmayı default olarak görmedim ama otomatik ses algılamayı en başta soruyor zaten böyle ister misiniz diye. Ventte de vardı ama buradaki ayar arayüzü daha çok hoşuma gitti. Pvp falan yaparken iyi olacak, konuşurken tuşa basmak kadar illet bir olay yok çünkü..
Posted Aug 19, 12
Votes:
+44
Guild Member
Umarım TS sunucu sorunu yaşamayız :)
Posted Aug 21, 12
Page
of 7
NoticeNotices